Оферта
Договір про постачання обладнання та надання послуг компанією «АБС – Солар» будь-якій юридичній або фізичній особі, яка прийняла викладені в Публічній оферті (договорі) умови та оплатила послуги компанії «АБС – Солар». Ця угода є публічною офертою, рівнозначною з “усною угодою” та згідно з чинним законодавством України має належну юридичну силу.
Терміни
- Постачальник – компанія «АБС – Солар»;
- Покупець – замовник послуг компанії «АБС – Солар»;
Преамбула
Дана оферта є офіційною пропозицією будь-якій юридичній або фізичній особі укласти договір на постачання обладнання. Цей договір є публічним, тобто, згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх споживачів.
У відповідності до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і безсуперечним прийняттям умов публічного договору є факт здійснення Покупцем оплати за обладнання та одержання Покупцем відповідного фінансового документа, що підтверджує факт такої оплати.
- Предмет договору
- Постачальник зобов’язується в порядку та на умовах, вказаних в цьому договорі, передати у власність Покупця товар, асортимент якого погоджений Сторонами в Специфікації (Додаток №1 до цього договору), а Покупець – прийняти цей Товар і оплатити Постачальнику його вартість у терміни й у порядку, передбачені цим договором.
- Сторони погоджують в специфікації асортимент товару, який поставляється за цим договором, його ціну на день складання специфікації та приблизну кількість, яка буде поставлена за цим договором.
- Поставка товару здійснюється партіями на підставі заявки Покупця. Покупець формує заявку, в якій вказується найменування товару з специфікації та його кількість. Заявка надсилається Постачальнику засобами електронного зв’язку або поштою.
- Постачальник має право на підставі заявки Покупця поставити товар, який не зазначений в специфікації. При цьому, якщо Покупець прийняв товар, в подальшому він не має права посилатись на відсутність такого товару в специфікації як на підставу для звільнення його від обов’язку сплатити його вартість або інших обов’язків передбачених цим договором.
- Загальна кількість товару кожної партії, його номенклатура, одиниці вимірювання, ціна вказуються в накладних.
- Якість товару, повинна відповідати стандартам, технічним умовам виробника і представленим зразкам, вимогам законодавства України.
- Порядок розрахунків
- Ціна товару зазначається в національній валюті України та вказується в накладних.
- Розрахунок за поставлений товар здійснюється в безготівковому порядку шляхом перерахування грошових коштів на рахунок Постачальника.
- Поставка товару відбувається на умовах 100% попередньої оплати. Постачальник має право поставити товар без попередньої оплати. В такому разі повний розрахунок за товар повинен бути зроблений протягом 10 днів з дати отримання товару Покупцем.
- Датою отримання товару Покупцем вважається дата відповідної накладної.
- У разі, коли остання дата розрахунку припадає на вихідний/святковий день кінцевий строк розрахунку переноситься на перший наступний робочий день.
- Підписання накладної є підтвердженням того, що Сторони узгодили зазначені в ній асортимент, характеристику, кількість, ціну товару. При наявності розбіжностей між цінами в специфікації та накладній, пріоритет мають дані зазначені в накладній.
- Якщо поставка здійснюється на умовах попередньої оплати, Постачальник направляє Покупцю засобами електронного зв’язку рахунок-фактуру для здійснення оплати.
- Умови поставки товару
- Поставка Товару за цим договором буде здійснюватись партіями.
- Постачальник зобов’язується передати Покупцю товар в упаковці, яка забезпечує збереження товару під час транспортування.
- Поставка товару здійснюється на умовах самовивозу транспортом Покупця зі складу Постачальника, якщо інші умови поставки окремо не оговорені Сторонами.
- Прийом товару відбувається на підставі накладної. Прийняття товару Покупцем (підписання уповноваженим представником) є підтвердженням з боку Покупця оплатити товар в асортименті, кількості та по цінам, що вказані в накладній.
- Покупець проводить прийом товару по кількості зазначеній в накладній, по якості відповідно до товаросупровідних документів.
- Право власності на товар, разом з усіма ризиками, що пов’язані з цим (в тому числі ризик випадкового знищення майна), переходить до Покупця в момент прийому товару, що підтверджується належним чином оформленими первинними документами (накладні) та товаросупровідними документами (сертифікати якості, паспорти тощо, якщо вони передбачені).
- Загальна кількість та вартість фактично поставленого за цим договором товару визначається за сумою накладних підписаних Сторонами.
- Гарантійні зобов’язання
- Постачальник гарантує, що якість товару, який поставляється за цим договором, відповідає стандартам, технічним умовам виробника і представленим зразкам, вимогам законодавства України.
- Товар (його частина), що не відповідає вимогам якості, підлягає поверненню Постачальнику або, за згодою Покупця, підлягає уцінці на погоджену Сторонами суму. Претензії щодо недоліків Товару приймаються Постачальником протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання товару Покупцем. Про факт виявлення недоліків Сторони складають Акт виявлення недоліків товару. Заміна або уцінка товару здійснюється впродовж 20 календарних днів з дати підписання Сторонами Акту виявлення недоліків товару.
- Якщо між Сторонами виникає спір щодо якості товару або відповідності його характеристик умовам цього договору, в такому випадку може бути запрошена незацікавлена експертна організація (наприклад: SGS, ТПП тощо). Витрати на залучення експертної організації несе Постачальник, крім випадків, коли встановлена відсутність порушень договору. В такому випадку витрати на проведення експертизи несе сторона, яка вимагала її призначення, а якщо експертизу призначено за погодженням сторін — обидві сторони порівну.
- Відповідальність сторін за порушення договору. Вирішення спорів.
- У випадку порушення своїх зобов’язань за цим договором, винна Сторона несе відповідальність, визначену цим договором та чинним в Україні законодавством.
- Порушенням зобов’язання є його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених змістом цього договору.
- Сторона не несе відповідальності за порушення своїх зобов’язань за цим договором, якщо воно сталося не з її вини. Сторона вважається невинуватою, якщо вона доведе, що вжила всіх залежних від неї заходів для належного виконання зобов’язання.
- За порушення строків оплати поставленого товару, Покупець сплачує Постачальнику пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожен день прострочення платежу. Нарахування пені за прострочення виконання зобов’язання не обмежується будь-якими граничними строками. Строк позовної давності для вимог про стягнення пені та штрафу за цим договором встановлюється тривалістю у три роки.
- Крім відповідальності передбаченої п. 5.4. договору, Покупець, який порушив строк оплати поставленого товару, зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також десять процентів річних від простроченої суми.
- У випадку порушення строків поставки Товару, Покупець має право відмовитись від договору, за умови проведення розрахунків за фактично отриманий товар.
- Усі спори, що пов’язані із цим договором, його укладанням або такі, що виникають в процесі виконання умов цього договору, вирішуються шляхом переговорів між представниками Сторін. Якщо спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю такого спору у порядку, визначеному відповідним чинним в Україні законодавством.
- Відсутність запитуваного товару на складі Постачальника є підставою для відмови в здійсненні поставки товару та не тягне за собою жодних наслідків (штрафних або інших санкцій).
- Звільнення від відповідальності (Форс-мажор)
- У випадку настання обставин непереборної сили (форс-мажор), Сторони звільняються від відповідальності за невиконання та/або неналежне виконання прийнятих на себе за цим договором зобов’язань на час дії таких обставин, а виконання цих зобов’язань відповідно відсувається на строк дії обставин форс-мажор.
- Під обставинами форс-мажор Сторони розуміють: стихійні лиха, військові дії, страйки, масові безпорядки, економічні ембарго та інші обставини, що зазвичай розуміються у діловій практиці як форс-мажор.
- У випадку настання обставин форс-мажор Сторона, якій ці обставини унеможливлюють належне виконання зобов’язань за договором, повинна протягом 7 (семи) днів з початку дії цих обставин письмово повідомити про це іншу Сторону. Невиконання цієї вимоги позбавляє Сторону, що перебуває під впливом обставин форс-мажор, посилатися на них як на підставу для невиконання зобов’язань. Підтвердженням дії обставин форс-мажор є довідка, видана відповідною Торгово-промисловою палатою.
- Якщо буде встановлено, що обставини форс-мажор або їх наслідки будуть діяти більше 30 (тридцяти) днів, то Сторони намагатимуться знайти альтернативні шляхи виконання прийнятих на себе за цим договором зобов’язань. При неможливості подальшої співпраці в рамках цього договору Сторони вирішують питання щодо припинення чинності договору. При цьому, до моменту припинення чинності договору, Сторони повинні провести повний розрахунок.
- Інші обов’язки Сторін
- Сторони розуміють і погоджується з тим, що протягом терміну дії договору вони можуть бути допущені або іншим чином мати доступ до інформації і матеріалів, у письмовій, усній або іншій формі, яку інша Сторона тримає в суворому секреті і вважає конфіденційною.
- Цей договір є конфіденційним за формою і змістом. За взаємною згодою жодне з положень цього договору не підлягає розголошенню будь-якою стороною без письмової згоди на те іншої сторони протягом дії цього договору та протягом 5 (п’яти) років після його припинення. Виняток з цього правила становлять юристи (адвокати), бухгалтери, банкіри або радники з фінансових питань, судові органи.
- Кожна сторона зобов’язуються використовувати отриману від іншої сторони інформацію тільки для цілей, зазначених в цьому договорі і забезпечити, захистити і зберегти конфіденційність інформації, принаймні в такій же мірі, як вона зберігає конфіденційність власної інформації подібного характеру, але в будь-якому випадку не менше розумного ступеню дбайливості або обережності.
- Прикінцеві положення
- Цей договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання уповноваженими представниками обох Сторін та скріплення їх підписів печатками (за наявності).
- Цей договір діє протягом 12 місяців, але в будь-якому разі не раніше моменту виконання всіх зобов’язань за цим договором.
- Закінчення строку дії цього договору не звільняє Сторони від відповідальності за його порушення, яке мало місце під час дії цього договору.
- Умови цього договору мають однакову зобов’язальну силу для Сторін і можуть бути змінені та доповнені за взаємною згодою Сторін з обов’язковим складанням письмового документа. Належним чином оформлені зміни та/або доповнення до цього договору становлять його невід’ємну частину. Всі документи, що надійшли за допомогою факсимільного зв’язку або електронної пошти, завірені підписом уповноваженого представника та печаткою (за наявності) іншої Сторони, є юридично дійсними.
- Вказаний договір може бути розірваний за взаємною згодою Сторін, яка оформлюється відповідною угодою до цього договору.
- У випадках, не передбачених цим договором, Сторони керуються чинним законодавством України.
- Після укладання цього договору всі попередні домовленості Сторін щодо цього договору, листування втрачають силу і Сторони у відносинах з купівлі товару керуються положеннями цього договору та чинного законодавства України.
- Всі запити, інструкції, примітки та будь-які листи від однієї Сторони до іншої повинні бути оформлені в письмовій формі та направлені засобами електронного зв’язку або рекомендованим листом з квитанцією про отримання або кур’єрською службою. Кожна Сторона повинна вжити максимальних заходів для забезпечення отримання кореспонденції іншою Стороною.
- Жодна з Сторін не вправі передавати свої права та обов’язки по цьому договору третій Стороні без письмової на те згоди другої Сторони.
- Якщо деякі умови даного договору визнаються недійсними або стають такими в силу обставин, що не залежать від волі Сторін, то це не повинно впливати на інші умови. Сторони повинні вжити всіх можливих заходів для заміни недійсних умов іншими, схожими за замістом з недійсними умовами.
- Сторони дають згоду на включення персональних даних в базу персональних даних (БПД) та їх використання виключно для здійснення господарської діяльності. Персональні дані обробляються в змішаній (електронній та паперовій) формі. Сторони гарантують дотримання прав передбачених ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних». Сторони дають згоду на передачу персональних даних третій особі виключно в межах Закону України «Про захист персональних даних».
- Договір складено українською мовою, у двох оригінальних примірниках, по одному для кожної Сторони. Обидва примірники мають однакову юридичну силу. Кожен оригінальний примірник Договору підписано уповноваженими представниками Сторін, скріплено печатками Сторін.