Доставлення та оплата
Як замовити сонячні батареї та інші компоненти?
Після вибору підхожого варіанту вам треба буде натиснути кнопку «Замовити». Вона знаходиться в картці товару поряд з описом. У формі замовлення треба вказати номер телефону, ім’я, адресу електронної пошти. В полі для повідомлення ви можете вказати деталі замовлення. Після цього треба натиснути кнопку «Надіслати». Менеджери отримають замовлення та опрацюють його. Ми приймаємо замовлення 24\7. Якщо ви бажаєте замовлення телефоном, то це можливо з понеділка по п’ятницю з 9 до 18 год.
Як оплатити замовлення?
Після замовлення ви отримуєте рахунок для сплати. Вкажіть бажаний спосіб його отримання: електронною поштою чи факсом. Оплатити рахунок ви можете у відділенні будь-якого банку нашої країни. За переведення коштів з вас можуть додатково зняти комісію.
Консультація фахівця
Якщо перед замовленням у вас виникнуть якісь питання ви можете поставити їх нашим менеджерам. Ви можете зробити це телефоном або на сайті через форму зворотного зв’язку. Ви також можете замовити зворотний дзвінок. Наші фахівці невдовзі перетелефонують вам для консультації. Після замовлення бажаних товарів на сайті, наш менеджер обов’язково зв’яжеться з вами для уточнення деталей та термінів доставлення протягом робочого дня. Крім того, ви можете натиснути кнопку зв’язку з фахівцем і ми перетелефонуємо вам протягом 30 секунд.
Доставлення сонячних панелей та іншого устатковання.
Якщо ви знаходитесь в Харкові, то вам не доведеться сплачувати вартість доставлення компонентів сонячної електростанції. Ви можете самостійно забрати всі компоненти з нашого складу, який розташовано на вул. Металіста, 6. В межах міста АВС Solar пропонує вам також адресне доставлення. Сума транспортування визначається з менеджером індивідуально. До інших міст товари можна надіслати за допомогою поштових перевізників. Зазвичай транспортування займає 1-2 робочих дні. Відправлення товару, який ви замовили, відбувається наступної доби після отримання передоплати. Коли посилку буде надіслано, співробітник ABC Solar зв’яжеться з вами та повідомить вам вартість доставлення і номер декларації.
Вартість комплекту сонячних панелей вказується без урахування вартості доставлення. Пересилання оплачує покупець після отримання товару. Вартість доставлення може варіюватися. Вона залежить від розмірів товару та його ваги. Для розрахунку на сайті перевізника є спеціальний калькулятор. При пересиланні післяплатою «Нової Пошти» то перевізник додатково стягуватиме суму страхування, вартість якої залежить від цінності товару. Стандартний тариф — 20 грн + 2% від розміру переказу. Оплатити ваше замовлення ви можете у будь-якому зручному відділенні служби-перевізника. Щоб ми могли надіслати вам товар післяплатою, вам треба внести передоплату у розмірі. не меншому ніж 10% підсумкової вартості.
Щодо всіх товарів ОБОВ’ЯЗКОВО уточнюйте в наших менеджерів наявність та терміни доставлення за вашим замовленням.