Про компанію
about

Компанія АВС заснована в 1993 році. На ринку України ми пропонуємо:

Україно-французький об’єднаний холдинг АВС веде діяльність в різних напрямках. Одним з них є альтернативна енергетика — передусім, тому що екологічність та енергетична незалежність є одним з пріоритетів холдингу. Ми любимо природу і зберігаємо її ресурси, а отже вважаємо, що в умовах здорожчання та вичерпування традиційних джерел енергії варто поступово переходити на відновлювані джерела.

 

Сонячна енергетика чудово підходить для заміни звичних енергоджерел. Недаремно в Європі та США ця сфера переживає справжній бум. СЕС не шкодять природі, невичерпну й безкоштовну енергію сонця треба тільки вловити і перетворити на струм. Така система може працювати цілий рік за наявності підхожої погоди.

 

До того ж СЕС зменшують залежність від постачання енергії з побутової мережі, що особливо спокусливо у світлі здорожчання енергоносіїв. Навіть більше, якщо ви замовите виробничу станцію ви зможете стати самостійним енергопостачальником. Такі інвестиції окупаються доволі швидко та приносять стабільно високий прибуток, оскільки держава скуповує у вас надлишок енергії за фіксованою ціною в євро.

 

Наша компанія займається прямим імпортом компонентів від закордонних виробників. Це дозволяє нам проминути етап посередництва, пропонуючи максимально вигідні ціни. Крім того, на весь асортимент товарів поширюється заводська гарантія від виробника. В нас також є власний сервісний центр в якому ми тестуємо усю продукцію, яку ви замовляєте, щоб була можливість виключити несправності.

 

Інтернет-магазин сонячних батарей АВС Solar пропонує вам широкий асортимент товарів в діапазоні від преміального до економ-сегмента.

 

Якщо ви бажаєте отримати електростанцію у повній комплектації вам варто заглянути у розділ готових рішень. Наші інженери вже сформували готові комплекти, які готові для монтування. Все, що вам потрібно в цьому випадку це визначитися з потужністю бажаної станції. Дізнайтеся обсяг споживання електрики за допомогою домашнього лічильника. Зверніться до інженерів АВС, і ми виконаємо усі роботи якнайшвидше.

 

В розділі компонентів ви можете знайти сонячні батареї для приватного будинку або комерційного об’єкта. В характеристиках кожної панелі вказується її потужність. Маючи необхідну потужність станції, легко обрахувати їхню кількість. На вибір ми пропонуємо продукцію кількох відомих торговельних марок.

 

Блок устатковання для сонячних батарей включає усе необхідне для створення персональної СЕС. Гібридний мережевий інвертор допоможе перетворити струм зі змінного на постійний. Його можна використати для заряджання акумуляторів або напряму продавати у мережу за вигідним, себто «зеленим» тарифом. Контролер заряду сонячної батареї допоможе вам подовжити термін роботи акумуляторів. За його допомогою вдасться визначити встановити оптимальний режим їхньої роботи. У розділах монтажу та комутації ви знайдете все необхідне, щоб встановити панелі та під’єднати устатковання.

 

Ми також пропонуємо придбати геліоколектори для опалення. Вони перетворюють енергію сонця в тепло, яке вдасться використати для опалення. Колектори працюють за принципом парникового ефекту. Під захисним склом знаходиться спеціальний світлопоглинальний шар. Він нагрівається до такого ступеню, що може віддавати тепло у навколишнє середовище. Для його відведення використовується теплоносій. Під’єднавши колектор до системи опалення. ви отримаєте додаткову енергію для створення комфортного мікроклімату в домі.

 

Для опалення також можна застосовувати твердопаливних котлів довгого горіння. Вони здатні працювати на вугіллі, дровах, пелетах, відходах рослинництва, тирсі й т.п. Сучасні котли повністю автоматизовані, тому можуть автономно підтримувати температуру води. Для його роботи не потрібна електрика. Забезпечивши правильне відведення продуктів горіння, ви забезпечите житло теплом і зможете не залежати від комунальних служб. Завдяки високому КПД таких котлів, їх використання вельми вигідне.

what

Вигода. Сонце — практично невичерпний і абсолютно безкоштовний носій енергії. З його допомогою можна як забезпечити себе безперебійним живленням, так і заробити на продажах енергії за вигідною ціною.

what

Автономність. За допомогою сонячної електростанції ви можете забезпечити повну енергетичну незалежність вашого будинку, офісу або виробництва. Це особливо зручно в тому випадку, якщо підведення комунікацій до будівель утруднене. Сонячні електростанції від ABC Solar – і ніяких віялових відключень.

what

Екологічність. Процес генерації сонячної енергії не забруднює навколишнє середовище і вигідно відрізняється від використання як централізованої електромережі, так і резервних дизель-генераторів. Інвестиції в сонячну енергію це інвестиції в чисте майбутнє для ваших дітей.

Сонячна електростанція складається з ПАНЕЛЕЙ, що вловлюють світло, ЗАРЯДНОГО КОНТРОЛЛЕРА,, який стежить за енергією що надходить і йде та не дає акумуляторам повністю розрядитися або надмірно перезарядитися, безпосередньо, АКУМУЛЯТОРА , а також ІНВЕРТОРА, який перетворює постійний струм в змінний.

 

ABC Solar — це гарантія якості на довгі роки
about

Компанія ABC Solar має сервісний центр, в якому здійснюється тестування всієї закупленої продукції та відбраковка товару що не відповідає заявленим заводським параметрам.

ABC Solar є прямим імпортером закордонних компонентів і надає гарантію виробника на весь асортимент товару

ABC Solar . Надійний внесок в екологічно чисте майбутнє для вас і ваших дітей!