Нещодавно Китай завершив монтування та підключення до електричної мережі найбільшу в світі плавучу СЕС. Місцем розташування плавучої електростанції став затоплений шахтарський район Хуайнань.
Нова СЕС за проектом повинна виробляти 40 МВт електроенергії, що перевершує іншу плавучу електростанцію потужністю 20 МВт.
Плавучі сонячні парки стають все більш популярними через те, що вони не займають місця на суші що особливо вигідно для на густонаселених регіонах і, до того ж, зменшують випаровування з поверхні води.
Перехід на сонячну енергію в КНР підігріває різке падіння вартості технології. До 2020 року Китайська Народна Республіка бажає втричі знизити ціни виробників фотоелектричного обладнання. У планах китайців довести долю відновлюваних джерел енергетики в країні до 20%.
Згідно щорічної доповіді НАСА і NOAA встановлено, що 2016 рік був найтеплішим в глобальному масштабі і побив температурний рекорд. Тож для того, щоб зупинити цю тривожну тенденцію, фахівці закликають до прийняття подібних «зелених» ініціатив по всьому світу.