Розрахунок прибутку за зеленим тарифом.
Вихідні дані Введіть бажану потужність сонячної електростанції (кВт) та середнє споживання електроенергії (кВт\мес)
Потужність електростанції кВт.
Середнє споживання електроенергії кВт/мес.
Розрахункові дані
Кількість панелей, од.
Площа станції, м. кв.
Генерація, кВт\год
Щорічний заробіток за зеленим тарифом, грн

* у розрахунку врахований податок на прибуток у розмірі 19,5 %

Цей калькулятор допоможе визначити
  • Кількість панелей Необхідна кількість панелей (потужність кожної панелі — 250 Вт)
  • Площа станції. Необхідна площа покрівлі для встановлення сонячних панелей
  • Генерація Підсумкова кількість енергії згенерована сонячними панелей

Більш точний розрахунок, підбір устатковання та формування вартості бажаної сонячної електростанції допоможуть здійснити наші менеджери

Отримати консультацію
Переваги сонячних електростанцій
what

Автономність. За допомогою сонячної електростанції ви можете забезпечити повну енергетичну незалежність вашого будинку, офісу або виробництва. Це особливо зручно в тому випадку, якщо підведення комунікацій до будівель утруднене. Сонячні електростанції від ABC Solar - і ніяких віялових відключень.

what

Екологічність. Процес генерації сонячної енергії не забруднює навколишнє середовище і вигідно відрізняється від використання як централізованої електромережі, так і резервних дизель-генераторів. Інвестиції в сонячну енергію це інвестиції в чисте майбутнє для ваших дітей.

what

Вигода. Сонце — практично невичерпний і абсолютно безкоштовний носій енергії. З його допомогою можна як забезпечити себе безперебійним живленням, так і заробити на продажах енергії за вигідною ціною.

Сонячна електростанція складається з ПАНЕЛЕЙ, що вловлюють світло, ЗАРЯДНОГО КОНТРОЛЛЕРА, який стежить за енергією що надходить і йде та не дає акумуляторам повністю розрядитися або надмірно перезарядитися, безпосередньо, АКУМУЛЯТОРА , а також ІНВЕРТОРА, який перетворює постійний струм в змінний.

 

Термін експлуатації
lifetime

Термін експлуатації сонячних панелей складає 30 років і більше.

За даними досліджень проведених в США, за 25 років експлуатації сонячні панелі знизили потужність всього на 10%, а деякі з них взагалі не втратили потужності й продовжили працювати на всі 100%.

country

Що таке «Зелений тариф»?

«Зеленим» називається завищений тариф за яким регульований державою Гуртовий ринок купує екологічно чисту електроенергію у компаній і приватних осіб. На даний момент тариф на електроенергію, отриману з поновлюваних джерел становить 18 євроцентів / кВт ∙ год.

Порядок оформлення “зеленого” тарифу для комерційних СЕС.

На відміну від приватної СЕС зі спрощеним механізмом отримання “зеленого” тарифу, документальне оформлення комерційних СЕС являє собою довготривалий процес з великою кількістю етапів.

Дізнатись більше